Druty srebrne

Druty srebrne jubilerskie są bazą bardzo wielu elementów biżuterii - od ogniwek, bigli czy zapięć, aż po bransoletki i inne ozdoby, tworzone metodą wire wrapping. Mogą być używane jako ozdobna baza do kamieni lub oryginalny ornament, stanowiący główny punkt dekoracyjny wyrobu biżuteryjnego. Druty jubilerskie często też wykorzystuje się do połączenia różnych elementów w naszyjnikach, kolczykach, bądź bransoletkach – dzięki nim można stworzyć niepowtarzalny efekt wizualny. W związku z tym, że cena za drucik jubilerski jest atrakcyjna, warto uwzględnić go podczas zakupów półfabrykatów. Sprawdź, jakiej grubości srebrny drut do wyrobu biżuterii mamy obecnie w asortymencie i złóż zamówienie na taką długość, która pozwoli Ci wykonać piękne zdobienie. Inspirujące ornamenty na wisiorkach i kolczykach każdemu przypadną do gustu, mamy więc pewność, że będziesz zadowolona z ozdób, jakie stworzysz.

Zapraszamy po drucik jubilerski do wyrobu biżuterii. W sklepie 925.pl dbamy o to, aby niska cena szła w parze z idealną jakością!

Drut jubilerski jest elementem o wielu zastosowaniach, a to, w jaki sposób zostanie wykorzystany, zależy wyłącznie od twórcy biżuterii. Ty również możesz spróbować swoich sił w technice, jaką jest wire wrapping. Polega ona na umiejętnym owijaniu drucikiem poszczególnych elementów tzw. szkieletu ozdoby. Misterna praca owocuje niepowtarzalnym efektem, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Drut srebrny jubilerki to przydatny półfabrykat, służący także do nawlekania rozmaitych ogniw. Można go wykorzystać do oplecenia kamieni ozdobnych, uzyskując niebanalną biżuterię. Jak łatwo zauważyć, cena za drut srebrny w naszym sklepie jest bardzo przystępna. Drucik jubilerski sprzedajemy na centymetry, więc każdy Klient ma możliwość dopasowania produktu do swoich indywidualnych potrzeb, związanych z produkcją biżuterii. W naszej ofercie na stałe zagościł drut jubilerski srebrny o grubościach 0,70 oraz 0,80 mm. W przyszłości planujemy rozbudować asortyment o kolejne rodzaje drucików, dlatego regularnie do nas zaglądaj, aby niczego nie przeoczyć! Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży biżuteryjnej, dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta spełniła oczekiwania wszystkich Klientów. Drut srebrny jubilerki można u nas kupić w atrakcyjnej cenie zyskując pewność, że jest to wyrób wysokiej próby 925. Wyselekcjonowane półfabrykaty są podstawą pięknej i trwałej biżuterii. Jeśli cenisz sobie jakość i chcesz tworzyć ozdoby, które przez długi czas pozostaną perfekcyjne, zapraszamy do składania zamówień. Wybierz drut srebrny jubilerski, a także inne elementy, niezbędne w produkcji oryginalnych i bogato zdobionych naszyjników, kolczyków, bransoletek i pierścionków. U nas znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba, by wykonać najpiękniejszą biżuterię!

Kupuj wg
Opcje zakupów
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.