Srebro

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą materiałów do produkcji biżuterii dostępnych w naszym sklepie!

Własnoręczna produkcja biżuterii daje możliwości, których nie osiąga się, korzystając z zakupu wyłącznie gotowych artykułów. Wbrew pozorom, nie jest to również trudne. Natomiast daje niezwykle dużo satysfakcji. Jeżeli zależy Państwu na oryginalności i pełniejszym wyrażeniu swojej osobowości, warto zaopatrzyć się w akcesoria do wyrobu biżuterii i spróbować stworzyć gustowne ozdoby autorskiego pomysłu.

W sklepie 925.pl znajdziecie Państwo niezbędne do wyrobu biżuterii półfabrykaty ze srebra.

Poszczególne wyroby zostały precyzyjnie opisane, co w znacznym stopniu ułatwia ich właściwe użycie podczas prób tworzenia własnej biżuterii. Zakupione w naszym sklepie elementy srebrne charakteryzują się wysoką jakością. Sprzedajemy wyłącznie artykuły wykonane ze srebra próby 925. Dzięki temu każda biżuteria wykonana przy ich użyciu zawsze wygląda jak produkt wyprodukowany przez profesjonalistę. Ponadto w naszym asortymencie znajduje się srebrna blacha do wyrobu biżuterii i części do kolczyków. Stawiamy na hurt, dlatego można u nas kupić dużo materiałów w doskonałej cenie.

Zachęcamy Państwa do artystyczno-manualnej zabawy, w której sami będziecie mogli dobrać odpowiednie elementy srebrne oraz akcesoria do stworzenia własnych kompozycji biżuteryjnych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 2288

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 2288

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Projekt i realizacja: Most-Wanted