CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Do realizacji zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym przystępujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie, chyba, że sposób zapłaty to pobranie. W zależności od zamówionych produktów czas realizacji może wynieść od 1 do 25 dni roboczych. Na towary złocone i rodowane - jeśli są dostępne - czas oczekiwania wynosi do 1-3 dni robocze.

Całkowity czas realizacji zamówień:

  • Przesyłki w granicach Polski

1) Przesyłki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej Kurier 48- 1-3 dni robocze (realizacja zamówienia przez www.925.pl) + 2 dni robocze (dostawa)

2) Przesyłki wysłane za pośrednictwem UPS- 1-3 dni robocze (realizacja zamówienia przez www.925.pl) + 1 dzień roboczy (dostawa)

  • Przesyłki zagraniczne

1) Przesyłki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej Kurier 48 (Europa)- 1-3 dni robocze (realizacja zamówienia przez www.925.pl) + 1-5 dni roboczych (dostawa)

2) Przesyłki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej Kurier 48 (Świat z wyłączeniem Australii)- 1-3 dni robocze (realizacja zamówienia przez www.925.pl) + 1-6 dni roboczych (dostawa)

3) Przesyłki wysłane za pośrednictwem UPS (Europa i świat)- 1-3 dni robocze (realizacja zamówienia przez www.925.pl) + 1-5 dni roboczych (dostawa)

W przypadku braku towaru klient ma do wyboru następujące opcje:

1) Rezygnacja z brakującej pozycji, w takim wypadku zwracamy różnicę na konto wskazane przez klienta.

2) Zamiana na produkt w podobnej cenie

3) Oczekiwanie na brakujący produkt

W przypadku braku części zamówionych towarów zamówienie można rozdzielić na 2 wysyłki

Newsletter