Kamienie i perły

Kamienie i perły

Biżuteria z kamieniami nigdy nie wychodzi z mody i nieustannie jest przez Was wybierana. Może trafiać w wiele gustów dzięki temu, że jest bardzo zróżnicowana - mogą to być duże i oryginalne kamienie, malutkie i kryształowe, w dowolnym kolorze lub wielobarwne! A do tego jeszcze perełki - znajdzie się coś dla każdego :) Ważny jest też dobry smak i jakość - srebro najlepszej próby 925 w połączeniu z elementami Swarovski są ich gwarancją.

 

  

Perełki

Biżuteria z perłami to ponadczasowy klasyk. Jest jednocześnie prosta i elegancka, ale pozwala też na pewne eksperymenty. Dlatego oprócz skromniejszych wisiorków, mamy w ofercie różnorodne zawieszki i łączniki z perłami w kilku kolorach - podstawowy biały, ale też czarny, pudrowo różowy, zielony, niebieski czy koralowy.

  

 

Duże kamienie

Nie znajdziecie u nas kilkucentymetrowych, ciężkich kamieni - oferujemy jednak opcje dla osób, które lubią większą biżuterię. Są to wisiorki z elementami w klasycznym odcieniu Crystal - lub urocze amorki z czerwonych serduszkiem.

 

 

Klasyczne elementy Swarovski

Drobne, ale robiące wrażenie - najczęściej używane przez nas kamienie są idealnym uzupełeniem minimalistycznej biżuterii na codzień, którą zazwyczaj wybieracie. Kamienie pięknie odbijają światło i pięknie współgrają zarówno ze srebrem, jak i klasycznym lub różowym złoceniem.

 

 

Kolorowe kamienie

Oprócz klasycznych kamieni, możecie wybierać też w całej gamie barw. Do wyboru jest aż 8 kolorów: zółty Light Topaz, czerwony Light Siam, czarny Jet, zielony Peridot, fioletowy Fuchsia, niebieski Capri Blue, purpurowy Purple Velvet, turkusowy Blue Zircon. W prawie każdej zawieszce z kamieniami jest możliwość zmiany koloru kamyczków na któryś z powyższych. Mamy też kilka specjalnych zawieszek i łączników, które ozdobione są wielokorowymi kamieniami, co nadaje im oryginalności i świeżości.