Jak zrobić bransoletkę?

Jak zrobić bransoletkę?

Jeśli śledzicie obecne trendy w biżuterii, na pewno zauważyliście jaką popularnością cieszą się monety. Mamy ich w swoim asortymencie kilka rodzajów, ale dziś skupimy się na ich najlższejszej wersji. Te zawieszki idealnie nadają się jako część bransoletki, która będzie efektowna, a lekka.

 

 

Do stworzenia tej bransoletki będziesz potrzebować zawieszek monet - ich ilość i rozmiary zależą od Ciebie. Do tego bransoletka o grubszym splocie, w który można wpiąć ogniwka i kilka kółeczek, dzięki którym zamontujemy charmsy. Do zakładania ogniwek przydadzą się szczypce jubilerskie - lub inne narzędzie, które znajdziesz w domu (nawet penseta). :)

 

Zawieszki monety, które proponujemy do tej bransoletki, wążą bardzo niewiele i są cieniutkie. Dla lekko szeleszczącego efektu, możesz założyć ich wiele, nie obawiająć się o nadwyrężenie nadgarstka ;) Wybieraj spośród 3 rozmiarów - możesz wybrać tylko jeden lub przemieszać je na przemian czy w innej kolejności.

 

By złożyć bransoletkę, musisz jedynie ponakładać zawieszki na otwarte kółeczka. Następnie przewlecz te kółeczka przez ogniwa łańcuszka i zamknij je przy użyciu szczypców. Pamiętaj, by odpowiednio odmierzyć odległość między zawieszkami i zachować proporcje.

Gotowe! Możesz już nosić swoją bransoletkę - albo stworzyć naszyjnik do kompletu :)

Projekt i realizacja: Most-Wanted