Kreator do ustawiania grawerunków pudełek i biżuterii

W 925.pl dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale również osobiste. Dlatego z dumą przedstawiamy Wam nową funkcję grawerowania, która pozwala Wam dodać wyjątkowy akcent do naszych produktów. Chcemy Wam dziś opowiedzieć o tym, jak znaleźć produkty z opcją grawerowania oraz jak korzystać z naszego nowego narzędzia do personalizacji.

Krok 1: Znajdź produkty z opcją grawerowania

Aby znaleźć produkty, które można spersonalizować poprzez grawerowanie, wystarczy przejść do naszego sklepu internetowego. Po wybraniu odpowiedniej kategorii produktu, zobaczysz w lewym bocznym pasku filtr "Do grawerowania". Zaznaczenie tej opcji spowoduje wyświetlenie tylko tych produktów, które posiadają możliwość grawerowania.

Krok 2: Personalizuj swój produkt

Wybierz interesujący Cię produkt i przejdź do jego strony. Tam zobaczysz informacje na temat opcji grawerowania. Jeśli zdecydujesz się na grawerowanie, będziesz musiał wybrać między opcją grawerowania jednostronnego lub dwustronnego (jeżeli produkt ma dostępną taką opcję). Następnie możesz samodzielnie wpisać tekst grawerunku w pole, które się pojawi lub skorzystać z przycisku "USTAW GRAWER", który przeniesie Cię do naszego kreatora. Specjalnie dla was dostosowaliśmy wygląd kreatora do ustawiania grawerunków na półfabrykatach i pudełkach w identyczny sposób - pozwoli wam to zaoszczędzić nauki kolejnego narzędzia.

Krok 3: Twórz unikalne grawerunki

W naszym kreatorze grawerunków masz pełną kontrolę nad wyglądem i rozmieszczeniem grawerunku. Możesz wybrać spośród różnych czcionek, dostosować wielkość, zakrzywienie i dowolnie rozmieścić grawerunek za pomocą myszki. Jeśli chcesz dodać grafikę, mamy dla Ciebie zakładkę z gotowymi rysunkami. Jeśli natomiast posiadasz własną grafikę, możesz oznaczyć to na stronie za pomocą specjalnej grafiki w kreatorze, a swoją własną wysłać na nasz adres e-mail wraz z podpisanym numerem zamówienia.

Krok 4: Zapisz i gotowe!

Po zakończeniu personalizacji wystarczy kliknąć przycisk "Zapisz" i Twój grawerunek zostanie uwzględniony w zamówieniu. Teraz możesz cieszyć się unikalnym i spersonalizowanym produktem, który jest idealny dla Ciebie lub jako prezent dla bliskiej osoby.

Uwaga:
Chcielibyśmy podkreślić, że nasze grawerunki są wykonywane ręcznie przy użyciu lasera z systemem wizyjnym. Starannie ustawiamy grawerunek względem podglądu z kreatora jednak końcowy efekt, rozmieszczenie i wielkość grawerunku mogą się nieznacznie różnić od ustawionego przez klienta. Dążymy do jak najwierniejszego odtworzenia personalizacji, ale prosimy o wyrozumiałość w przypadku niewielkich różnic.

Dzięki naszej funkcji grawerowania możesz dodać osobisty akcent do swojej biżuterii. Znalezienie produktów z opcją grawerowania jest proste, a nasz kreator grawerunków daje Ci pełną swobodę tworzenia unikalnych projektów. Dodaj swój wyjątkowy grawerunek już dziś i stwórz biżuterię, która będzie wyjątkowa jak Ty!

W razie problemów lub pytań zachęcamy do kontaktu.