Przewodnik po półfabrykatach - bigle
Kolejna część naszego przewodnika to bigle - inaczej uszka/zapięcia do kolczyków. Zobaczcie, który typ wybrać i jak stworzyć z nich piękne kolczyki. 
Kolczyki znajdują się w okolicach strategicznej części twarzy, dlatego codziennie przykuwają wzrok wielu osób. Właśnie dlatego warto wybrać piękny model ozdób, który świetnie podkreśli to, co w kobiecie najpiękniejsze, uwydatni kolor tęczówek czy skomponuje się ze stylizacją – elegancką małą czarną albo letnią sukienką na ramiączkach. Świetnym rozwiązaniem może być własnoręczne wykonanie kolczyków – jeśli chcesz stworzyć spersonalizowaną biżuterię od podstaw, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom i oczekiwaniom, musisz zapoznać się z biglami :)

Na 925.pl znajdziesz solidne srebrne bigle do kolczyków. Proponujemy wyroby otwarte i zamknięte – są najlepsze do tworzenia wyjątkowych, wiszących kolczyków. Można założyć na nie zawieszki, łańcuszki lub kamienie. Łatwo się rozginają, są wygodne i trwałe.

Bigle otwarte

Bigle otwarte srebro próba 925 BO 1Bigle otwarte rybki BRY 2 srebro próba 925 BRY 2 

 

 

Bigle zamknięte

Bigle zamknięte z kuleczką srebro próba 925 BZ 3Bigle zamknięte prawy-lewy srebro próba 925 BT 2

 

 

Bigle kajdanki

Bigle zamknięte kajdanki próba 925 BZO 1Bigle zamknięte kajdanki próba 925 BZO 2

 

 

Bigle do kamieni

Bigiel otwarty do kamieni Swarovski srebro 925 BO 31Bigle otwarte do kamieni Swarovski BO 39

 

 

Bigle do zawieszek

Bigle otwarte super lekkie srebro próba 925 BO 3 V4 SLBigle otwarte Ozdobne Srebro próby 925 BO 54

 

 

Bigle angielskie

Bigle angielskie srebro próba 925 BA 1Bigle angielskie srebro próba 925 BA 2

 

 

Bigle angielskie do kolczyków to typ bigli zatrzaskowych, które idealnie współgrają z kamieniami Swarovski, np. Rivoli, ale nie tylko. Dodając różne elementy, możesz tworzyć kolczyki według swojego pomysłu. Szeroki wybór bigli angielskich, który oferujemy, pozwala na dobranie odpowiedniego typu, kształtu i rozmiaru. Zatrzask zapewnia trwałość i solidność kolczyków.

 

 

 

Klipsy