Przewodnik po półfabrykatach - bigle

Przewodnik po półfabrykatach - bigle

Kolejna część naszego przewodnika to bigle - inaczej uszka/zapięcia do kolczyków. Zobaczcie, który typ wybrać i jak stworzyć z nich piękne kolczyki. 

Kolejna część naszego przewodnika to bigle - inaczej uszka/zapięcia do kolczyków. Zobaczcie, który typ wybrać i jak stworzyć z nich piękne kolczyki. 

 

 

 

 

 

 

  

Kolczyki znajdują się w okolicach strategicznej części twarzy, dlatego codziennie przykuwają wzrok wielu osób. Właśnie dlatego warto wybrać piękny model ozdób, który świetnie podkreśli to, co w kobiecie najpiękniejsze, uwydatni kolor tęczówek czy skomponuje się ze stylizacją – elegancką małą czarną albo letnią sukienką na ramiączkach. Świetnym rozwiązaniem może być własnoręczne wykonanie kolczyków – jeśli chcesz stworzyć spersonalizowaną biżuterię od podstaw, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom i oczekiwaniom, musisz zapoznać się z biglami :)

Na 925.pl znajdziesz solidne srebrne bigle do kolczyków. Proponujemy wyroby otwarte i zamknięte – są najlepsze do tworzenia wyjątkowych, wiszących kolczyków. Można założyć na nie zawieszki, łańcuszki lub kamienie. Łatwo się rozginają, są wygodne i trwałe.

Bigle otwarte

Bigle otwarte srebro próba 925 BO 1Bigle otwarte rybki BRY 2 srebro próba 925 BRY 2 

Bigle zamknięte

Bigle zamknięte z kuleczką srebro próba 925 BZ 3Bigle zamknięte prawy-lewy srebro próba 925 BT 2

Bigle kajdanki

Bigle zamknięte kajdanki próba 925 BZO 1Bigle zamknięte kajdanki próba 925 BZO 2

Bigle do kamieni

Bigiel otwarty do kamieni Swarovski srebro 925 BO 31Bigle otwarte do kamieni Swarovski BO 39

Bigle do zawieszek

Bigle otwarte super lekkie srebro próba 925 BO 3 V4 SLBigle otwarte Ozdobne Srebro próby 925 BO 54

Bigle angielskie

Bigle angielskie srebro próba 925 BA 1Bigle angielskie srebro próba 925 BA 2

Bigle angielskie do kolczyków to typ bigli zatrzaskowych, które idealnie współgrają z kamieniami Swarovski, np. Rivoli, ale nie tylko. Dodając różne elementy, możesz tworzyć kolczyki według swojego pomysłu. Szeroki wybór bigli angielskich, który oferujemy, pozwala na dobranie odpowiedniego typu, kształtu i rozmiaru. Zatrzask zapewnia trwałość i solidność kolczyków.

 

 

Klipsy

 

 

Posty powiązane
  1. SKĄD CZERPAĆ INSPIRACJE? SKĄD CZERPAĆ INSPIRACJE?
  2. Przewodnik po półfabrykatach - krawaty Przewodnik po półfabrykatach - krawaty Chcesz tworzyć samodzielnie biżuterię, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeglądając sklepy z półfabrykatami, nie jesteś pewna/-y co do czego służy? Zastanawiasz się, jak połączyć kilka elementów w jedno? Jeśli miewasz takie myśli,
  3. Przewodnik po półfabrykatach - ogniwka Przewodnik po półfabrykatach - ogniwka Kolejna część naszego cyklu - tym razem bierzemy pod lupę bardzo mały, a kluczowy element - kółeczko, zwane również ogniwkiem :)
  4. Biżuteria a styl życia - poradnik Biżuteria a styl życia - poradnik Biżuteria jest dla wielu z nas pasją, a także dodatkiem, bez którego nie możemy się obejść :) Jednak to, jak ją nosimy i jakie wzory wybieramy, zależy nie tylko od naszego gustu, ale też stylu życia. W zależności, czy pracuje się w biu