Biżuteria z literami - jak to zrobić?

Biżuteria z literami - jak to zrobić?

W ostatnim czasie ciężko nie spotkać się z ozdobami, w których to litery grają główną rolę. I choć biżuteria z literkami to nie jest nowość, to teraz są one większe, bardziej wyraziste, nieraz grają główną rolę. Jeśli chcielibyście stworzyć coś z literą albo literami, które dla Was mają specjalne znaczenie (lub po prostu ładnie wyglądają ;) - mamy dla Was kilka pomysłów.

 

1. Naszyjnik z dużą literą

Tu sprawdzi się zarówno klasyczny, jak i grubszy, bardziej ozdobny łańcuch. Ostatnio najmodniejsze jest łączenie takiej zawieszki z wyrazistym zapięciem typu toggle i grubszym splotem łańcucha. Literka może być też mniejsza lub z kamieniami.

 

2. Choker lub bransoletka z małymi literkami

Tutaj możemy wykazać się większą kreatywnością i ułożyć cały napis - imię, inicjały naszych bliskich, datę lub słowo, które coś dla nas znaczy. To też dobry pomysł na personalizowany, bardzo osobisty prezent ze specjalnym przekazem. 

3. Kolczyki z literami

Nasz przykład jest z małymi okrągłymi biglami i dużymi literami - ale Wy możecie dowolnie mieszać proporcje. Może duże kolczyki koła i małe literki? Albo skromne bazy/bigle a literki z kolorowymi kamieniami? A może połączyć kilka literek w jednym pionowym rzędzie? To już zależy od Was :)

Produkty powiązane
Projekt i realizacja: Most-Wanted