Baza do bransoletki sznurkowa jasnobeżowa, srebro 925 11-22 CM

4 szt.

Cena:

9,97 zł

  • Kup 8 sztuk(i) i zaoszczędź 8%
  • Kup 16 sztuk(i) i zaoszczędź 13%
  • Kup 40 sztuk(i) i zaoszczędź 19%
  • Kup 80 sztuk(i) i zaoszczędź 23%
  • Kup 158 sztuk(i) i zaoszczędź 27%
Bestseller
Na produkty oznaczone tą flagą nie są nałożone limity sprzedaży

Dane techniczne

Więcej informacji
SKU SZNUR-JASNYBEZ
Materiał Sznurek
Waga 0.630000
Splot Inny splot

Opis produktu

Baza do bransoletki sznurkowa - jasny beżowy, srebro 925 11-22 CM - parametry:

Długość: 11cm - 22 cm

Średnica: 1 mm

Waga: 0,63 g

Bazy do bransoletek sznurkowe

Baza do bransoletki sznurkowa jasnobeżowa, srebro 925 11-22 CM w kolorze jasnobeżowym, z zapięciem regulowanym wykonanym ze srebra próby 925, wolnym od niklu, nieuczulającym, bezpiecznym dla alergików, typem splotu łańcuszka sznurek woskowany w stylu codziennym. Bazy do bransoletek o długości 11cm - 22 cm, średnicy 1 mm i wadze 0,63 g, wykończone tulejką wykończeniową/zaciskową. Przeznaczone na rękę.

Bazy do srebrnych zawieszek charms

Bazy do tworzenia bransoletek modułowych z charmsów pozwalają tworzyć przeróżne kombinacje, dopasowane do trendów modowych. Bazy są kompatybilne z wszystkimi rodzajami zawieszek. Dają mnóstwo możliwości w komponowaniu niepowtarzalnej bransoletki zawierającej fenomenalne dodatki (zawieszki charms), mające symboliczny charakter, będące sentymentalną pamiątką, wspomnieniem ważnych momentów w życiu. Zobacz zawieszki charmsť

Tego typu półfabrykaty do biżuterii zostały precyzyjnie wykonane, ze szczególną dbałością o detale, z najwyższej jakości surowców, z opcją personalizowania (grawer jedno- lub dwustronny, złocenie, rodowanie ze zmianą powierzchni, dołączenie lutowanego kółeczka, elementy wykonane na zamówienie).

Newsletter