SKĄD CZERPAĆ INSPIRACJE?

SKĄD CZERPAĆ INSPIRACJE?

Uwielbiasz tworzyć biżuterię, ale czasem brakuje Ci pomysłu? To zupełnie naturalne, dlatego podsuwamy kilka źródeł inspiracji :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwielbiasz tworzyć biżuterię, ale czasem brakuje Ci pomysłu? To zupełnie naturalne, dlatego podsuwamy kilka źródeł inspiracji :)

1. Dość oczywisty - Internet :)

Internet jest wielką kopalnią inspiracji. Portale typu pinterest, media społecznościowe i sklepy zrzeszające twórców są pełne przykładów dzieł twórców z całego świata. Zestawienie swojej wizji z pomysłami kogoś z drugiego końca świata może poszerzyć nasze horyzonty.

 

2. Magazyny modowe - i nie tylko

Jeśli chcesz wyjść z Internetu i wolisz treści analogowe - sięgnij po prasę. Magazyny modowe z różnych krajów, a także o sztuce czy nawet dla fanów handmade mogą podsunąć Ci nowe pomysły.

 

3. Natura

Nie można zapominać o sferze, w której wszystko się zaczyna. Rośliny, ich struktura, wzory i kształty mogą stanowić podstawę Waszych projektów. 

 

4. Sztuka

Najlepszy sposób by wprawić się w twórczy nastrój. Kolorystyka, wzornictwo, motywy... To wszystko można przenieść do swojej pracy, projektując biżuterię. 

 

5. Inni rękodzielinicy

Oczywiście nie sugerujemy kopiowania - ale obserwowanie działań innych twórców handmade, nie tylko ze swojej dziedziny, może podsunąć sporo pomysłów i nowych rozwiązań.

Posty powiązane
  1. Przewodnik po półfabrykatach - krawaty Przewodnik po półfabrykatach - krawaty Chcesz tworzyć samodzielnie biżuterię, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeglądając sklepy z półfabrykatami, nie jesteś pewna/-y co do czego służy? Zastanawiasz się, jak połączyć kilka elementów w jedno? Jeśli miewasz takie myśli,
  2. Przewodnik po półfabrykatach - bigle Przewodnik po półfabrykatach - bigle Kolejna część naszego przewodnika to bigle - inaczej uszka/zapięcia do kolczyków. Zobaczcie, który typ wybrać i jak stworzyć z nich piękne kolczyki. 
  3. Przewodnik po półfabrykatach - ogniwka Przewodnik po półfabrykatach - ogniwka Kolejna część naszego cyklu - tym razem bierzemy pod lupę bardzo mały, a kluczowy element - kółeczko, zwane również ogniwkiem :)
  4. Biżuteria a styl życia - poradnik Biżuteria a styl życia - poradnik Biżuteria jest dla wielu z nas pasją, a także dodatkiem, bez którego nie możemy się obejść :) Jednak to, jak ją nosimy i jakie wzory wybieramy, zależy nie tylko od naszego gustu, ale też stylu życia. W zależności, czy pracuje się w biu