SKĄD CZERPAĆ INSPIRACJE?
Uwielbiasz tworzyć biżuterię, ale czasem brakuje Ci pomysłu? To zupełnie naturalne, dlatego podsuwamy kilka źródeł inspiracji :)

 

 

 

1. Dość oczywisty - Internet :)

Internet jest wielką kopalnią inspiracji. Portale typu pinterest, media społecznościowe i sklepy zrzeszające twórców są pełne przykładów dzieł twórców z całego świata. Zestawienie swojej wizji z pomysłami kogoś z drugiego końca świata może poszerzyć nasze horyzonty.

 

 

2. Magazyny modowe - i nie tylko

Jeśli chcesz wyjść z Internetu i wolisz treści analogowe - sięgnij po prasę. Magazyny modowe z różnych krajów, a także o sztuce czy nawet dla fanów handmade mogą podsunąć Ci nowe pomysły.

 

 

3. Natura

Nie można zapominać o sferze, w której wszystko się zaczyna. Rośliny, ich struktura, wzory i kształty mogą stanowić podstawę Waszych projektów. 

 

 

4. Sztuka

Najlepszy sposób by wprawić się w twórczy nastrój. Kolorystyka, wzornictwo, motywy... To wszystko można przenieść do swojej pracy, projektując biżuterię. 

 

 

5. Inni rękodzielinicy

Oczywiście nie sugerujemy kopiowania - ale obserwowanie działań innych twórców handmade, nie tylko ze swojej dziedziny, może podsunąć sporo pomysłów i nowych rozwiązań.