Naszyjnik z astronomicznym motywem

Naszyjnik z astronomicznym motywem

Motywy księżyca, słońca i gwiazd są w biżuterii od dawna, ale w tym sezonie prowadzą pod względem popularności. Wzory te są zarówno piękne i oryginalne, jak i bardzo plastyczne - gwiazdki można przedstawić na wiele różnych sposobów - jako duży wisior w naszyjniku lub w malutkim rozmiarze przy bransoletce czy chokerze. Księżyce mogą być w układzie pionowym lub poziomym. Słońca z kamieniami wyglądają bardzo oryginalnie, ale sprawdzają się również jako drobne zawieszki. Zobaczcie, jak samemu stworzyć naszyjnik, który będzie najmodniejszy tej zimy!

 

 

Potrzebne nam do tego będą zawieszki, łańcuch i ogniwka. Najmodniejsze ostatnio łańcuchy to te grubsze, o wyrazistym splocie. Sa one również praktyczne, bo można w nie wpiąć ogniwka i z łatwością złożyć naszyjnik. Grube łańcuchy niekoniecznie muszą być ciężkie - w naszym asortymencie znajdziecie łańcuszki, które jednocześnie wpisują się w trendy, ale są lekkie i praktyczne do noszenia na codzień.

 

Zawieszki załóż na kółeczka, a kółeczka wepnij w ogiwa łańcucha. Pamiętaj o odpowiednim wyborze miejsca, w które wpinasz kółeczko, żeby naszyjnik dobrze się prezentował i układał na dekolcie. Dokładnie zagnij kółeczka za pomocą szczypców jubilerskich lub innego narzędzia - nawet pensety.

Wykorzystane w tym zestawie: łańcuch, ogniwka, zawieszka księżyc, zawieszka słońce.

 

Naszyjnik gotowy! W Twojej wersji zawieszki mogą być większe lub może być ich kilka - to zależy tylko od Ciebie. Najpiękniejsze w samodzielnym tworzeniu biżuterii jest to, że możemy się całkiem dać ponieść wyobraźni :)

 

Projekt i realizacja: Most-Wanted