Modna zawieszka do bransoletki? Postaw na srebrne charmsy!

Modna zawieszka do bransoletki? Postaw na srebrne charmsy!

Elementy typu charms to rozmaite zawieszki, z których można tworzyć oryginalne ozdoby w indywidualnym stylu. W zależności od tego, jakie charmsy znajdą się w danej kompozycji, będzie zależał charakter biżuterii. Symboliczne elementy mogą zdobić bransoletkę ze srebra, ale równie ciekawie zaprezentują się na kolorowym sznurku albo rzemieniu. Jeśli chcesz się zaopatrzyć w pięknie wykonane dodatki do projektów hand made, u nas takie znajdziesz.

Każda zawieszka kryje w sobie inne znaczenie. Twórz własne kompozycje

Może mieć formę koralika, łącznika albo klasycznej zawieszki. Charms to element ozdobny, któremu nikt odmówi urody! Jeśli masz ochotę na zaprojektowanie i wykonanie własnej bransoletki, zawieszka srebrna charms uczyni ją jedyną w swoim rodzaju. Zastanów się, na jakich dodatkach najbardziej Ci zależy. Symbole miłości, wiecznej przyjaźni, dobrej zabawy? A może w Twój gust wpisują się zawieszki, nawiązujące do zainteresowań: jazdy konnej, słuchania muzyki podróżowania? W naszej ofercie jest dostępnych kilkaset różnorodnych zawieszek, wśród których na pewno znajdziesz sporo odpowiednich dla siebie. Każda zawieszka jest symbolem, jakiemu można przypisać wyjątkową historię. Tworząc autorską bransoletkę dokładaj kolejne charmsy tak, żeby całość ze sobą harmonizowała. W zależności od nastroju, poszczególne elementy zawsze będziesz mogła wymienić i zastąpić innymi.

Obejrzyj nasze zawieszki! Bogactwo wzorów rozbudzi Twoją wyobraźnię

Wiele pasjonatek biżuterii wykonywanej własnoręcznie narzeka na brak weny i pomysłów na nowe projekty. Znakomitym sposobem na znalezienie inspiracji jest przegląd asortymentu, który przygotowaliśmy. W naszym sklepie, na niemal 120 podstronach zebraliśmy zawieszki, wykonane ze srebra próby 925. Są to starannie opracowane elementy do bransoletek, a także naszyjników i breloczków. Zajrzyj do kolekcji z zawieszkami typu charms i daj się porwać do świata biżuterii, tworzonej z pasją. Systematycznie dodajemy do sklepu nowe zawieszki srebrne, dlatego nie zdziw się gdy natrafisz na wzory, modne w tym sezonie! To m.in. literki, zwierzątka i ażurowe charmsy z motywem roślinnym. Wybrane z nich dodatkowo ozdobiliśmy kryształkami, które dodadzą biżuterii fantastycznych kolorów.