Każdy naszyjnik potrzebuje solidnego zapięcia. Zaopatrzymy Cię w nie!

Każdy naszyjnik potrzebuje solidnego zapięcia. Zaopatrzymy Cię w nie!

Produkcja biżuterii – czy to na szeroką skalę czy tylko dla siebie – powinna odbywać się z wykorzystaniem półfabrykatów wysokiej jakości. Przypadkowe elementy nie sprawdzają się na dłuższą metę. Jeśli ozdoba ma cechować się efektownym designem i służyć przez długi czas, musi zostać wykonana z dbałością o każdy szczegół. Pomysł na dany wyrób to zaledwie początek. Trzeba też dobrać najlepsze materiały, włącznie z drobiazgami, takimi jak zapięcie. Zobacz, co przygotowaliśmy dla twórców naszyjników ze srebra!

Dobre zapięcia do naszyjników pozwolą dopiąć projekty na ostatni guzik

Tworząc biżuterię na szyję należy pamiętać o tym, jak istotny jest prawidłowy dobór zapięcia. Na rynku są dostępne dziesiątki rodzajów zapięć, cieszących się uznaniem rękodzielników. Najpopularniejszym od lat pozostaje karabińczyk, czyli uniwersalne zapięcie o prostej konstrukcji. Nieco bardziej zaawansowanym typem mechanizmu jest tzw. toggle, czyli zapięcie dwuczęściowe, przyjmujące różne kształty. Wyróżniamy też zapięcia typu haczyk, zapięcia magnetyczne oraz rzadziej stosowane elementy do wklejania. Niektóre z nich są sporych rozmiarów, inne pozostają minimalistyczne, wręcz ledwie widoczne. Warto dobierać je adekwatnie do charakteru projektu. Zapięcia do naszyjnikówzazwyczaj są umiejscowione z tyłu szyi, więc siłą rzeczy nie rzucają się w oczy. Aby biżuteria się nie rozpinała, mechanizm zapinania musi jednak być solidny. Dobrze, gdyby przy tym był wygodny w obsłudze i nie wymagał proszenia drugiej osoby o pomoc w założeniu bądź zdjęciu ozdoby.

Jeśli zapięcie, to koniecznie ze szlachetnego kruszcu. Srebro 925 górą!

Wysokiej klasy srebro idealnie nadaje się do produkcji zapięć, które celująco zdadzą egzamin zastosowane przy naszyjnikach. To wytrzymały, a przy tym niedrogi kruszec, który w razie potrzeby może zostać poddany rodowaniu albo pokryty złoceniem w wybranym kolorze (np. różowym). Wybierając półfabrykaty z kategorii zapięć do naszyjników, przyjrzyj się z bliska tym srebrnym. Szukaj ponadczasowej próby 925, która umożliwi Ci tworzenie biżuterii wysokiej jakości. W asortymencie naszego Sklepu 925.pl skryły się różnorodne zapięcia oraz inne półfabrykaty, wyróżniające się trwałością i starannością wykonania. Zapraszamy do zakupu!