Grawerowanie - to nie tylko napisy!

Grawerowanie - to nie tylko napisy!

Zawieszki z grawerem to świetna opcja na pamiątkę albo personalizowany prezent. Możliwości jest mnóstwo: wygrawerować można datę, inicjały, imię, dedykację czy inny dowolny napis. Ale to nie wszystko! Możesz zamówić też wygrawerowane logo lub inny mini obrazek. Zobacz przykłady!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grawerowane zawieszki - najpopularniejsze są kółeczka czy serduszka - najczęściej wybieracie w okresach świątecznych, przed Dniem Matki czy Walentynkami. Ale nie tylko przy tych okazjach - przez cały rok sprawdzają się jako pamiątka narodzin Maleństwa albo prezent dla młodej Mamy. Oprócz napisów, grawerujemy proste wzory graficzne - jak minimalistyczne logo czy symbol.

Jak to zrobić? Zamawiając produkt, zaznaczcie opcję grawerowania, a w treści wpiszcie np. 'Grafika z maila'. Taką informację, wraz ze szczegółami, można wpisać również w okienku 'Komentarz do zamówienia' w koszyku. Na maila (www.925.pl@gmail.com) wyślijcie nam grafikę, którą chcecie wygrawerować. Uwaga: musi być czarno-biała. Plik nie może być mały czy w bardzo niskiej jakości, ale z większością sobie radzimy :) Jeśli nie będzie możliwości przenieść go na zawieszkę, ustalimy to z Wami mailowo i znajdziemy jakieś wyjście.

 

 

Możecie zamówić też bardziej skomplikowane obrazki - jak te poniżej. Dzięki temu można stworzyć naprawdę unikatową zawieszkę - bo jedyną w swoim rodzaju. Mimo, że w sklepach jest tysiące charmsów do wyboru, czasem nie możemy znaleźć tego, o co dokładnie nam chodzi. Wygrawerowanie tego sprawi, że będziemy mieć swoją wymarzoną ozdobę - i to w jedynym takim egzemplarzu! 

 

Mamy też opcję graweru dwustronnego - można wtedy połączyć grafikę z napisem lub, jak poniżej, umieścić dedykację z podpisem :)

Projekt i realizacja: Most-Wanted