ABC zawieszek w kształcie literek. Te subtelne ozdoby okazują się hitem!

ABC zawieszek w kształcie literek. Te subtelne ozdoby okazują się hitem!

Biżuteria z motywem literek podbija ulice! Wypromowały ją gwiazdy, które chętnie podkreślają swoje stylizacje przy pomocy dużych, literkowych zawieszek. Najczęściej są to ich inicjały albo ozdoby o znaczeniu symbolicznym. Mogą być dołączone do chokera bądź klasycznego naszyjnika na łańcuszku. Ważne, aby były wykonane ze srebra bądź złota i atrakcyjnie wyróżniały się na tle skóry. Latem, kiedy jesteśmy opalone, błyszczące zawieszki prezentują się jeszcze lepiej, niż w pozostałych porach roku. To więc najlepszy czas, żeby je nosić.

Literkowe kosteczki do przewlekania. Są modne i bardzo kobiece

Fenomen biżuterii z literkami sprowadza się głównie do ich ukrytej symboliki. Nieoczywisty przekaz często jest znany wyłącznie posiadaczce danej ozdoby. Podczas, gdy tradycyjne wzory o wyrazie symbolicznym wzbudzają konkretne skojarzenia, literki przeciwnie. Zdarza się, że są to inicjały, ale nie zawsze tak jest – wszystko zależy od fantazji właścicielki biżuterii. Tajemniczy wydźwięk tych niezwykle modnych dodatków budzi zainteresowanie nastolatek, jak również ich starszych koleżanek, a nawet mam.

Naszyjniki z zawieszkami w kształcie literek pasują każdej kobiecie, bez względu na wiek oraz preferowany styl. Akcenty w formie małych i dużych liter do przewleczenia przez łańcuszek charakteryzują się wyjątkową finezją. Mowa o lekkich, subtelnych ozdobach. Złote są bardziej eleganckie, srebrne zaś uniwersalne: nadadzą się do szkoły, pracy czy na randkę z nieznajomym. W naszym asortymencie obok klasycznych literek nie mogło zabraknąć również tych wymyślnych. Ciekawym przykładem są chociażby kosteczki z otworem do przewleczenia oraz wyciętą literką. Tego rodzaju zawieszka zrobi furorę jako akcent dekoracyjny na naszyjniku, ale także na bransoletce. Można potraktować ją niczym charms, nawlekając na sznurek, łańcuszek albo grubszą bazę.

Uwzględnij zawieszki literki w swoich projektach jubilerskich!

Pracując nad autorską biżuterią, nie ograniczaj się wyłącznie do sprawdzonych rozwiązań. Czas otworzyć się na nieszablonowe dodatki, których siła tkwi w prostocie. Dostępne w naszym Sklepie 925.pl zawieszki literki srebrneto półfabrykaty w szlachetnej odsłonie. Srebro czyni je eleganckimi, a literka sprawia, że można im przypisać praktycznie dowolne znaczenie. Co więcej, zawieszka w kształcie litery albo z wyciętym literkowym wzorem może zostać wykorzystana na rozmaite sposoby. Zachęcamy Cię do zabawy w kreowanie unikalnych projektów biżuteryjnych! Z naszymi zawieszkami o spersonalizowanym stylu, odkryjesz nowy wymiar sztuki jubilerskiej.